Külas käis Veriffi asutaja Kaarel Kotkas

Ühel neljapäeval käis meie kooli aulas üks vägagi edukas ja tark mees juttu rääkimas, et kuidas äri luua ja kuidas ta alustas.

Tema jutt oli väga inspireeriv ja mõttesse panev. Ta rääkis kuidas ta kunagi alustas oma esimest multši äri, kus ta müüs kilekottides multši. Meelde jäi ka see kui ta ütles, et sai ka oma esimese suure õppetunni. 

Ajapikku hakkas tema elus palju muutuma ja kõik sujus aina edukamalt. Tema ja tema klassivennad tulid välja oma esimese õpilasfirma leheküljega, kus pakutakse interneti tuge. Järgime suuremat sorti samm oli, siis kui ta läks 3-eks kuuks Transferwise-i tööle. Ta töötas seal kliendi isiku tuvastamise alal, kus ta jõudis selgusele, et teeb oma firma (Veriff). 


Foto Sander Laas

Veriff on hetkel Eestis üks kõige edukamaid startup. Mille kogu väärtus on ligikaudu 7.1 miljonit eurot.

Kokkuvõtteks oli mega lahe kuulata ja aru saada kuidas peaks käituma erinevates olukordades.

Tänud ka õpetajatele selle vinge korralduse eest!

Kirja pani Marcel Sokolov

Lisa kommentaar