KEAT

20. veebruaril käis meil projekti „Kaitse end ja aita teist“ (KEAT) raames külas Kesklinna päästekomando komandopealik Hengo Metsaru. Juunikuus on tulemas KEAT laager.

Lisas: jaana 28.02.2019 12:38

ERR muuseumis

14. veebruaril külastasime ERR muuseumi. 

Lisas: jaana 28.02.2019 12:36

Teatris

5. veebruaril käisime NUKUs vaatamas etendust „Pollyanna“.
Hiljuti orvuks jäänud 11aastane Pollyanna saadetakse elama oma tädi, tõreda ja kibestunud vanatüdruku preili Polly juurde. Võõrasse kohta saabunud Pollyanna võidab kiiresti kõigi linnaelanike südamed, õpetades neile rõõmumängu, mil on ainult üks reegel: leida igas olukorras midagi, mille üle rõõmustada. Mida raskem olukord, seda põnevam mäng! Aga ühel päeval seisab Pollyanna silmitsi katsumusega, mida ta rõõmumängu mängides lahendada ei suuda. Kuidas saada hakkama hetkel, kui ei leia enam mitte midagi rõõmustavat?
Allikas: http://www.nuku.ee/et/pollyanna

Lisas: jaana 28.02.2019 12:32

Robini essee

Essee mitte millestki

Mitte miski ei tähenda mitte midagi ja kui tähendaks, siis see oleks midagi, aga kui see oleks midagi, siis see poleks mitte miski.
Küll aga on mitte midagi üks mõttetu asi, sest kui sul pole mitte midagi, siis sa ei saa sellega midagi teha.
Mitte millegagi ei saa ruumi täita, sest mitte miski pole midagi materiaalset. Kui sul on midagi terve ruum täis, siis sa võid soovida, et su ruum oleks täis mitte midagi, sest siis sul oleks jälle koht, kuhu uusi mõttetuid asju panna, mis võiks tegelikult olla prügikastis.

Lisas: jaana 28.02.2019 12:32

Kinos

21. detsembril käisime kooliga vaatamas jõulufilmi „Eia jõulud Tondikakul“. Film räägib väikesest tüdrukust Eiast, kes kuidagi ei leia oma jõulurahu. Kõigepealt läheb nässu Eia pere plaan jõulud koos veeta. Seejärel jookseb liiva neiu plaan omale enda kogutud raha eest üksinduse peletamiseks koer osta. Lõpuks, et tüdruk ei peaks pühade aegu päris omapead olema, viiakse ta müstilisse Lõuna-Eesti talusse inimeste juurde, keda ta iialgi näinud ei ole.
Allikas: https://www.justfilm.ee/movie/eia-joulud-tondikakul/

Lisas: jaana 28.02.2019 12:31

Jõulupidu

19. detsembril toimus jõulupidu. Jõuluvanale esines Robini (basskitarr) , Kristjani (kitarr) ja Arturi (kitarr) ansambel. Kingituseks saime reisi Pärnusse.

Lisas: jaana 28.02.2019 12:30

Teatris

16. novembril käisime NUKUs vaatamas etendust „Timm Thaler ehk Müüdud naer“.
“Timm Thaler ehk Müüdud naer” on James Krüssi samanimelisel raamatul põhinev lavastus, mille nimitegelane Timm müüb oma naeru salapärasele parun Tarukile. Vastutasuks omandab ta võime võita kõik kihlveod, mille sõlmib. Kas naeru on võimalik müüa? Kas naeru on võimalik osta? Kas raha teeb õnnelikuks? Kas ilma naeruta on võimalik õnnelik olla? Mida teeksite teie, kui kaotaksite ühel päeval võime naerda?
On öeldud, et naerul on inimesi ühendav loomus. Naer vabastab, aitab toime tulla raskustega. Oskan naerda, see tähendab, et suudan mõelda. Kui Timm saab aru, et koos naeruga müüs ta ära ka enda hinge, asub tarmukas poiss teele, et leida parun ning oma naer tagasi saada, maksku mis maksab.
Allikas: http://www.nuku.ee/et/timm-thaler-ehk-mĂĽĂĽdud-naer

Lisas: jaana 28.02.2019 12:29

Eesti Sõjamuuseumis

18. novembril möödus 100 aastat Vabadussõja algusest. Sellel puhul külastasime 15. novembril Viimsis Eesti Sõjamuuseumi.

Lisas: jaana 28.02.2019 12:27

Matkapäev

21. septembril toimus matkapäev, millega tähistasime kooli viiendat aastapäeva. Meie matk oli ligi 6 km pikk. Matka lõpus toimus fotojaht ning ühistants.

Lisas: jaana 12.10.2018 11:42

Kooli sünnipäev

2. oktoobril pidasime kooli sünnipäeva. Küpsisetordi valmistasid Franz, Gert, Karl Robin, Arvo ja Mark.

 

Lisas: jaana 12.10.2018 11:41