Muuseumipäev

17. novembril toimus meie koolipäev Eesti Ajaloomuuseumis, Eesti Lastekirjanduse Keskuses, Eesti Meremuuseumis ja Eesti Kunstimuuseumi Niguliste muuseumis.

See koolipäev toob lasteni kõige sisukamad uudised Eesti Ajaloomuuseumist, Eesti Lastekirjanduse Keskusest, Niguliste muuseumist ja meremuuseumi Paksust Margareetast. Ühistööna valmib klassi ajaleht, kuhu koondatakse päeva jooksul saadud teadmised. Mida põnevat kõike ajalehes ei leidu – reklaamid, päevauudised, orienteerumiseks vanalinna kaart, anagrammid, intervjuu Püha Gertrudiga, pildikesi ajaloost ja palju põnevat nuputamist koduteele ning kooligi kaasa. Tule ja ole ajakirjanik, ajaloolane, reklaamiagent, loodusuurija, fotograaf, toimetaja või postiljon.