Viimane koolipäev

13. juunil toimus lõpuaktus kooli staadionil. Pärast aktust jagasime tunnistusi ja sõime torti.

Kiituskirjaga lõpetasid 4. klassi Krõõt, Melissa, Helena Katariina, Karl Elias ja Dominik.

Soovin kõigile päikeselist suve ja tänan südamest koos veedetud meeldejääva nelja õppeaasta eest!

Lisas: ulla 13.06.2017 15:22

Ekskursioon Rakvere linnusesse

12. juunil toimus lõpuekskursioon Rakvere linnusesse. Seal osalesime prorgammis “Lõbus lahing Liivimaa lossis”. Programmi raames tutvusime ordurĂĽĂĽtlite elu ja oluga, vaatasime kĂĽlmrelvanäitust, valmistasime musta pĂĽssirohtu, kirjutasime hanesulega alla rĂĽĂĽtlitunnistusele, lasime vibu ning julgemad kĂĽlastasid piinamiskambrit ja põrgut.

Hoolimata vihmasest ja külmast ilmast jäid kõik lapsed ekskursiooniga väga rahule.

Lisas: ulla 12.06.2017 15:07

Klassiöö

Meie klassiöö toimus kolmapäev vastu neljapäeva. Ăśritus algas kl: 19:00. Alguses me kogunesime oma klassis, siis otsustasime minna õue staadionile. Me mängisime seal rahvastepalli ja lippude varastamist. Lõpuks hakkas kõigil kĂĽlm ja me tulime klassi tagasi. Klassis mängisime veel kahte mängu enne filmi vaatamist. Pärast mängude mängimist jagasime ära, kes läheb mis filmi vaatama. Mina jäin vaatama “Näljamänge”. See oli väga lahe film. Pärast filmi vaatamist hakkasid kõik oma magamisasemeid tegema. Kui kõigil oli ase valmis võisid nad magama minna, mida enamus ei teinud. Kaasaarvatud mina. Ma olin ĂĽleval ja rääkisin teiste ĂĽlevalolijatega juttu. Võib olla liiga valjult, aga ikka. LĹŤpuks jäid kõik magama, see juhtus umbes kl: 2:00 hommikul. Hommikul ärgates olid enamus väga unised ja väsinud. Me ärkasime umbes kl: 06:45 hommikul. Aeg oli minna tundidesse. Kõik hakkasid klassi koristama ja oma magamisasju kokku panema. Umbes kl: 7:45 hommikul oli kogu klass valmis ja me saime alustada kl 8:00 oma inglise keele tundi. Minu arvates oli see ĂĽritus väga lahe ja tore! Tore, et õpetajad vastu pidasid. Ootan ärevusega uut klassiööd.

Jutu autor on Aurelia.

Lisas: ulla 07.06.2017 15:50

Emadepäev

Emadepäevaks valmistasid lapsed ette kolm töötuba, kus oma tarkusi tähtsalt emadele õpetasid. Ăśhes töötoas sai 3D-joonlauaga joonestada linnumaja, teises tutvuti mõttemänguga “Kenken” ja kolmandas kirjutati etteĂĽtlust.

Aitäh, kallid emad ja isad, nende toredate laste kasvatamise eest!

Lisas: ulla 25.05.2017 16:43

Õppekäik Muraste Looduskooli

21. aprillil sõitsime Murastesse, kus osalesime tahvliprogrammis “Orienteeru, avasta ja määra”. Ă•pilased jaotati gruppideks ja nad pidid iseseisvalt metsas punktist A jõudma punkti B. Lapsed õppisid kasutama kompassi, määrama ilmakaari ja leidma loodusest loomade tegevusjälgi. Tuli teha ka fotosid etteantud stsenaariumi järgi ja läbida 15 vaatluskohta, kus tuli vastata neis kohtades avanevatele kĂĽsimustele.

Lisas: ulla 21.04.2017 17:17

Sõbranädal

Sõbranädalat tähistasime stiilinädalaga.

Esmaspäev – täpid ja mummud.

Teisipäev – punane ja roosa.

Kolmapäev – vuntsid.

Neljapäev – aksessuaarid.

Reede – soeng ja parukas.

Reedel olid ka ĂĽlekoolilised lugemisminutid. Aurelia luges meile Luis Lowry raamatut “Andja”.

Lisas: ulla 14.02.2017 09:15

Suusapäev Kõrvemaal

Lisas: ulla 06.02.2017 09:25

Klassiga uisutamas

Lisas: ulla 27.01.2017 11:35

Advendihommik Toomkirikus

Lisas: ulla 08.12.2016 13:57

Mereteemaline stiilipidu

24. novembril toimus Merekultuuriaasta puhul 4.-6. klasside mereteemaline stiilipidu.

Lisas: ulla 24.11.2016 09:52