Isadepäev

Meie koolis toimus 5.novembril isadepäeva üritus. Meid jagati kolme rühma. Mina sain kolmandasse rühma. Seda rühma juhtis minu ema ja me tegime magustoite. Esimene rühm tegi eelrooga ja teine rühm tegi pearooga. Meie rühm tegi šokolaadi kooki, šokolaadi kreemiga kooki ja vaarika kreemi. Kui kõikidel olid söögid valmis, siis me hakkasime sööma ja mulle maitses kõige rohkem salat seal sees olid tomat, kurk, salat ja makaroonid. Kui me olime kõik ära söönud, siis ma läksin koos Valtri, Jürgeni, Keneti, Karli, Jürgeni väikevenna ja Karli väikevennaga jalkat mängima. Kui oli pidu oli läbi, siis me läksime koju. Mulle meeldis se üritus. Ma sooviks, et neid üritusi oleks veel.

Jutu kirjutas: Taago, lend 005a

Pidasime kogu klassiga isadepäeva. Õhtul tulid lapsed koos isadega kooli kööki. Kui kõik olid kohal hakkasime kokkama. Esimene grupp tegi pearooga ehk burgereid, teine grupp aga suupisteid ja kolmas grupp kooki. Kui kõik road said valmis, hakkasime sööma ning mulle meeldis kõige rohkem kook sellepärast, et see oli magus. Peale pidu oli mu isa kõht ikka tühi natuke.

Jutu kirjutas: Airiin, lend 005a

Meil oli koolis 5.novembril isadepäeva üritus. Me tegime seal süüa. See toimus 2. korrusel kokanduse klassis. Meil oli kolm rühma ja mina olin kolmandas rühmas. Esimene rühm tegi burgerit, teine rühm tegi suupisteid ja kolmas ehk meie rühm tegi kooki. Mulle väga maitses meie kook ja me tegime sinna kõrvale vaarikakreemi, mis maitses mulle isegi rohkem. Joogiks oli meil tee ja vesi. Vahepeal kui meil Miia ja Heldiniga midagi teha polnud läksime kuubikutele. Pärast läksime isaga koju.

Mulle väga meeldis klassi isadepäeva üritus!

Jutu kirjutas: Marie Eliisabet, lend 005a

Meie koolis toimus viiendal novembril isadepäeva üritus. Alguses läksime kooli ja siis valisid kõik pered endale numbri 1-3. Meie saime number kahe ja see tähendas, et me teeme snäkke ja suupisteid. Number 3 meeskond tegi kooke ja number 1 põhirooga. Meie tehtud snäkid koosnesid leiva krõpsudest, päikesekuivatatud tomatite püreest, kahest erinevast juustusordist ja salaamist. Lõpuks panime selle kõik ahju ja need tuli väga head. Põhiroa meeskond tegi taimetoidu burgerit ja itaaliapärast pastat. Kookide meeskond tegi kahte erinevat šokolaadikooki ja vaarikakreemi. Vahepeal käisime me Marie ja Heldiniga kuubikutel mängimas ning kui söögid valmis olid läksime tagasi. Kokkuvõttes olid kõik need toidud väga head, mul sai kõht väga täis ja mulle meeldis isadepäeva üritus.

Jutu kirjutas: Miia, lend 005d