Õppekäik Eesti Kaevandusmuuseumisse

cof

Lisas: Ă•p Geidi 06.04.2018 16:11

KUMU kĂĽlastus

KĂĽlastasime KUMU, kus tutvusime Eesti sajandivahetuse kunstiga.

Lisas: Ă•p Geidi 04.04.2018 09:36

Aktused 23. veebruaril

Täna toimusid Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud aktused.  Oma kõne esitas 4.- 7. klasside aktusel Etta Margaret. Õnnitleti tublimaid peastarvutajaid ja spordipäeval osalejaid.

Paula kõnet, “Mjuke on Eesti saja aasta pärast kui kõik lapsed söövad ainult komme?”, saab lugeda Eesti Ekspressi 21. veebruari numbrist.

Lisas: Ă•p Geidi 23.02.2018 12:13

Suusapäev Kõrvemaal

Lisas: Ă•p Geidi 22.02.2018 12:03

Stiilinädal 12.02- 16.02

Kolmapäev: teemaks sõbrapäev, kus riietuses oli vaja kanda punast värvi.

Neljapäev: teemaks loomad. Tuli kokku palju loomi. Oli palju kiskjaid, suuri ja väiksemaid loomi. Näiteks oli üks notsu, lehm, elevant ja part. Kindlasti ei olnud puudust ka sebradest ega kassidest. Tehti palju pilte. Tuli kokku terve suur loomaaed.

Reede: teema sinine, must ja valge EV100. Enamus olid sini-must- valgelt riides. Tüdrukutel olid peamiselt sinine pluus, must seelik ja valged sukad. Poistel oli sinine pluus, mustad püksid ja valged sokid. Oli väga Eestilik päev!

Liisa Männiko

Lisas: Ă•p Geidi 21.02.2018 16:12

Stiilinädal 12.02- 16.02

Esmaspäev: teemaks kuulsus

Meil oli mitmeid Michael Jacksoneid ja Liis Lemsalusid, samuti oli palju tavalisi õpilasi ja ei puudunud ka jalgpallurid ning isegi Donald Trump. Isegi kuulsused võivad kooli sööklas söömas käia.

Teisipäev: teema rahvuslik ja aksessuaarid

Oli vastlapäev ja kõik olid värviliselt riides. Enamus kandsid ilusaid Eesti rahvusriideid. Sööklas pakuti maitsvat hernesuppi ja veelgi paremaid vastlakukleid. Õues lasti liugu nagu vanasti. Oli tore vastlapäev!

Liisa Männiko

Lisas: Ă•p Geidi 16.02.2018 14:35

AJARĂ„NNAK

Ajarännaku päeval  rääkisid erinevad õpilased meile Eesti koolielust aastatel 1920-2000. Kui nad olid lõpetanud, kogunesime kooliõues, kus loeti ette manifesti. Pärast mida kogunesime staadionile, et moodustada EV100 logo.

Hiljem jätkasime klassides vanaaegse teksti lugemist.

Oli põnev ja hariv päev.

Oliver J.

Lisas: Ă•p Geidi 12.02.2018 14:05

3.klassi I poolaasta tunnistused

Lisas: Ă•p Geidi 31.01.2018 15:32

Jõulud

Jõulupidu

Kurtna Jõulumaa

Selle aasta klassi jõulureis oli meil Kurtna Jõulumaale. Kogunesime kooli juures ja sõitsime bussiga Kurtnasse. Kohale jõudes läksime hobusetalli, kus sai hobuseid vaadata ja silitada ning seejärel saime kõik hobustega sõita. Meid jagati rühmadesse. Sel ajal kui ühed sõitsid, said ülejäänud ukakat mängida. Pärast sõitu läksime majja piparkooke tegema ja vägikaigast vedama. Tegime piparkoogid ära ja lõpuks tuli ka jõuluvana. Lõpetuseks saime süüa saiakesi ja juua glögi ning kõik said ka kingituse. Oli tore reis.

Karl

Jõululõuna

Lisas: Ă•p Geidi 09.01.2018 14:25

Jõuluetendus “Eesti jõulud”

8. detsembril käisime Nukuteatris vaatamas jõuluetendust pealkirjaga “Eesti jõulud”.

“Väike Tiiu leiab jõulupakist vanaaegse nuku ja kirjakese oma vaaremalt. Keegi tema perekonnast ei tea, kuidas see pakk kuuse alla sai.

Kummaline nukk viib Tiiu ootamatule rännakule, kus ta näeb oma silmaga meie esivanemate elu ning talvise pööripäeva kombeid muinasajast tänapäevani. Rännakul läbi jõulude ajaloo näeme, et kuigi muutuvad laste mänguasjad, mängud, laulud ja elu-olu, on kõige olulisemad ikka kallid inimesed. Lähedus jääb. ”                      http://www.nuku.ee/et/eesti-jõulud

Lisas: Ă•p Geidi 17.12.2017 09:50