Kadri- ja mardipäeva pidu 22.11

Kadripäeva üritusel olime meie korraldajate rollis. 2.d klass riietas ennast martideks ning meie olime kõik kadrid. Vastavalt riietusele tutvustasime teistele pidulistele mardi- ja kadripäeva tradtisoone ja kombeid. Saime tantsida, laulda, mängida ja võistelda.

Lisas: Kristiina 23.11.2017 14:53

Isadepäev 14.11

Ühel teisipäevasel õhtupoolikul oli Reaalkooli peamaja siginat ja saginat täis. Kooli oli kogunenud väga palju isasid, kes koos lastega mitmesugustes töötubades osalesid.

Alfred hologramme loomas.

Ramona onuga meisterdamas.

Bianca Isabel oma vennaga programeerimas.

Lisas: Kristiina 15.11.2017 14:11

Reaali Poiss “90” 13.11

Reaali Poiss tähistas 13. novembril juba 90. sünnipäeva. Piduliku sündmuse tähistamiseks toimus Reaali Poisi juures pidulik aktus, pärast mida saime uudistada saalis olevat relvanäitust. Sööklas pakuti sõdurisuppi. Eelnevalt olime me Reaali Poissi joonistanudja kauni näituse uksele välja pannud. TKP 2. klasside arvestuses valiti parimaks Emili töö! Hurraa!

Lisas: Kristiina 14.11.2017 14:33

Teadlaste Öö festival 29.10

Tradtsiooniline Teadlaste Öö festival toimus taas. Sellel aastal saime juba ise katsetajate rollis olla.

Meie klassi esindasid järgmised õpilased:

Katariina Veering (abiline Adore Mia Rahu) – “Purskav purskaev”

Mirtel Ots – “Vikerkaar”

Kennet Einberg – “Sõrmejälgede võtmine”

Jakob Sang – “Pimekamber”

Oskar Solnask – “Vedel ja tahke”
Jakob oma pimekambrit tutvustamas.
Kenneth sõrmejälgi võtmas.
Mirtel oma katset esitlemas.

Lisas: Kristiina 30.10.2017 14:42

Klassivanema valimised

Samal ajal, kui suured inimesed oma valimistoiminguid tegid, tegime seda ka meie. 13. oktoobril toimusid meieklassi esimesed klassivanema valimised. Kandidaate oli kokku 16 – valiku tegemine osutus väga keeruliseks. Alfred jagas klassikaalastele visiitkaarte. Kandidaat nr 541 – Jakob, kostitas valimispäeval valijaid enda valmistatud muffinitega.

Valimised võitis ĂĽlekaalukalt kandidaat nr 133 – Alfred! Palju õnne ning edu klassiasjade korraldamises.

Lisas: Kristiina 15.10.2017 00:12

Sünnipäev

29. september on meie koolis ĂĽks väga tähtis päev – korraga tähistame lausa kahe kooli sĂĽnnipäeva. Meie kool sai sellel aastal 4-aastaseks ning Reaalkool tähistas juba oma 136. sĂĽnnipäeva.

Palju õnne Tallinna Kesklinna Põhikool ja Tallinna Reaalkool!

Reaal, Reaal, Reaal – HURRAA!!!

Lisas: Kristiina 01.10.2017 18:08

Kooli sünnipäevanädala algus

Kooli sünnipäevanädalat alustasid 2.d ja 2.e klassi ühiselt. MÕK tunni raames mõeldi, mida näeb Reaali vaim koolis salaja ringi luusides. Rühmades valmisid plakatid, mida hiljem teistele esitleti.

Lisas: Kristiina 01.10.2017 18:04

PaunkĂĽlas matkamas

12. septemberil käisime klassiga Paunküla matkaradadel matkamas. Mängisime vahvaid mänge ning avastasime läbi erinevate meelte loodust. Eriti leidis rakendust maitsmismeel, sest mets oli täis maitsvaid mustikaid, sinikaid, pohli, seeni ja pihlamarju.

Lisas: Kristiina 15.09.2017 17:49

Meenutused eelmisest õppeaastast

Möödunud õppeaastast kogunes õpetajale üsna palju videomaterjali, millest sai kokku üks vahva filmike. Vaata, kuidas möödus 6e lennu esimene kooliaasta. Video lingilt: https://drive.google.com/open?id=0B_ImFOtzlyTBVlM5SkZ0X28yd3M

Lisas: Kristiina 15.09.2017 17:42

Ilusat suvevaheaega!

Märkamatult on esimene kooliaasta läbi saanud. Et uueks ja veel põnevamaks aastaks jõudu koguda, tuleb suvel korralikult puhata!

Jaluta palju metsas ja kuula linnulaulu, mängi õues sõpradega, jookse, hulla ja võta päikest. Loomulikult ära unusta suvel raamatuid lugemast ja klassi pranglimisvõistlusel osalemast.

Kohtume 1. septembril – siis oled juba 2.e klassi õpilane!

Lisas: Kristiina 15.06.2017 23:01