Ehitasime kõrtest kaldteed

Rühmatöö ülesandena ehitasime kõrtest pingpongi pallile kaldteed.
Tunde vaatlesid mõned emad ja isad. Muidugi võtsime nemad ka kohe appi 🙂
Töö ei olnud kergete killast, aga saime hakkama ja olime oma tulemuste üle uhked 🙂
Vahetundides jätkus lõbu laialt!

Lisas: merli 18.04.2018 18:00

Meie klassi kõige kiiremad pranglijad

Ă•nnelikud ja rahulolevad pranglijad Elis Lisett, Mark ANders, Grete, Patrik Sebastian, Georg ja Arthur Marti.

Lisas: merli 04.04.2018 20:57

Koostöö

Koostöö tunnis saime ĂĽlesandeks mõnest paberist teha sild, mis kannab ĂĽhte väikest lelu, mis on alt ja pealt läbikäidav. Lisaks pidime tegema mõne paberi, grilltiku ja teibi abil võimalikult kõrge torni. Töö meeldis väga, sest meil oli tunne nagu oleksime “Rakett 69” saates 🙂

Lisas: merli 18.03.2018 21:14

Talvine spordipäev Kõrvemaal

Nautisime Kõrvemaal imelist talveilma. Suusatasime, tegime mõned mängud kelkudega, lasime liugu tubedega. Kõhud said väga tühjaks ja enne linna tagasisõitu sõime maitsvat ja kuuma suppi. Tagasiteel bussis jäi nii mõnigi meist magama. Tegelikult magasid osad meist ka teel Kõrvemaale 🙂
Päev oli tore! Ootame järgmist korda!

Lisas: merli 20.02.2018 18:45

Stiilinädal

Teve nädalal saime käia igal päeval etteantud teema järgi riides. See on nii tore, kui ei pea vahelduseks kandma koolivormi!

Lemmikpäev oli loomaia päev 🙂

Teisipäev – rahvuslik.

Neljapäev – loomaaed.

Reede – sini-must-valge.

Lisas: merli 16.02.2018 21:28

Ajarännaku päev

Rändasime ĂĽheks päevaks ajas tagasi. Tegime koolipäeva nagu nõukogude ajal 1970 – 1980 aastatel. Tegime selleaegseid õppeĂĽlesandeid ning riietusime end ajastule vastavalt.

Lisas: merli 07.02.2018 21:36

Rahvatantsus

Täna tulid meid tunnis piiluma 5. d klassi õpilased. Meie võtsime nad muidugi kohe tantsima ja õpetasime neile tantsusamme 🙂

Lisas: merli 05.02.2018 21:23

Pedagoogika muuseumis

Täna käisime kahes huviavas ajarännaku tunnis.

Saime proovida tsaariaegses ja nõukogudeaegses koolitunnis kirjatehnikat, usuõpetust, tutvusime selle aja karistusmeetmetega ning saime teada, kuidas sel ajal lapsed elasid, riides käisid ja milleks nad kohustatud olid.

Lisas: merli 02.02.2018 20:11

Väikese maja Mustika teatrisaalis

Tutvusime täna, mida hakkame tulevikus 5. klassis draamaõpetuses tegema. Käisime 5. D klassi draama tunnis vaatamas etendusi “PunamĂĽtsike”, “Kolm põrsakest” ning “Hiir ja rebane.”

Lisas: merli 18.01.2018 21:40

Keskraamatukogus

Käisime tuttavas Keskraamatukogus ning meile tehti põhjalik ülevaatus raamatukogu kõikidest võimalustest. Saime näiteks teada, et raamatukogust saab laenutada ka erinevaid instrumente.
Kaasa saime kingituseks raamatu 🙂

Lisas: merli 14.11.2017 20:30