Orienteerumas

3. septembril toimus meie kooli spordipäev. Seekord orienteerusime Pirital. Ilm oli ilus, kuid natukene külm. Kell 10 kogunesime Pirita Spordikompleksi juurde. Seal anti meile kaardid ja kiibid ning seejärel läksime rajale kontrollpunkte otsime.

Vahva oli koos metsas joosta ning kontrollpunkte otsida. Kaspar Taavi ja Kevin leidsid üles üles kõik kontrollpunktid.

Lisas: maiju 09.09.2021 11:08

1. september

Tere kool!

Suvevaheaeg sai läbi ja taas kogunesime kooli staadionile, et tervitada uut õppeaastat.

Vahva oli näha oma klassivendi ja klassiõdesid.

Hurraa, juba 4. klass!

Kell 11. 00 kogunesime pudireas kooli staadionile aktusele. Laulsime Eesti hümni ning kooli direktor tervitas kõiki. Pärast toimus klassijuhataja tund, kus õpetaja rääkis meile, mida sel aastal põnevat toimuva hakkab. Ootame seda aastat põnevusega.

Laura R, Klaara, Brandon ja Iida Maria

Lisas: maiju 02.09.2021 12:54

Tere-tere!

Tere tulemast versiooni TKP saidid. See on esimene postitus – võid seda muuta või ära kustutada. Siis aga kirjuta juba ise!

Lisas: admin 21.09.2018 10:41