Humanitaarainete päev

Lisas: ulla 11.05.2020 14:32

Head emad, toredat emadepäeva!

Lisas: ulla 08.05.2020 07:43

Murupeetsud

Lisas: ulla 15.04.2020 06:36

Kevad ja kevadpĂĽhad

Minu lugu räägib lihavõtetest. Lihavõtete ajal sain teha palju toredaid asju. Mina meisterdasin koos oma perega jänku korvikesi ja värvisin mune. Minu lemmikud olid Käsilaste munad. Kõige rohkem meeldis mulle šokolaadimune otsida. Mulle veel meeldis lihavõtete muffineid süüa. Muffinite peal oli palju kreemi, pisikesed šokolaadimunad ja väiksed šokolaadijänkud. See oligi minu lugu lihavõtetest.

Carl Armin, lend 009e

Lisas: ulla 10.04.2020 14:00

Mõistatuste võistlus

Reedel, 13. märtsil toimus emakeelenädala puhul mõistatuste tundmise võistlus. Meie klassi esindasid Hedvig, Hendrik ja Roger. Endiselt on mõistatus, kuidas neil läks?!

Järgmisest esmaspäevast algas distantsõpe…

Lisas: ulla 13.03.2020 13:50

Sagadi looduskool

3. märtsil käisime Sagadi looduskoolis, bussisõit kestis 1h ja 15 min. Mõnel pool oli igal pool lund, mõnes kohas oli ainult natuke lund. Ilm oli pilvine aga vihma ei sadanud. Otse ees nägime Sagadi mõisa aga sinna sisse me ei läinud. Läksime looduskooli ja igaüks sai endale looma järgi istekoha. Siis pidime loomade kohta rääkima. Pärast panime loomade kostüümid selga. 6 last jäid loomadele süüa ja kodu sõnaliselt pakkuma. Pärast vahetasime kohad ja loomad õpetasid kuidas nad käivad. Siis läksime õue lauamängu mängima. Pärast läksime metsamuuseumisse ja vaatasime topiseid ning kuulasime juttu. Siis sõitsime bussiga edasi piknikukohta. Kui olime ära söönud sõitsime bussiga veel edasi Kopra matkarajale, kus kordasime õpitut. Selline oligi meie tore koolipäev.

Hendrik, lend 009e

Sagadi looduskool toimus 3 märtsil. Kõik võtsid toidu kodust kaasa ja siis läksime bussi peale. Me sõitsime sinna päris kaua. Siis me jõutsime kohale ja läksime ühte Sagadi looduskooli majja. Iga üks leidis endale koha ja siis rääkisime loomadest. Kui loomadest oli räägitud läksid mõned taha ruumi. Seal panime looma kostüümid selga. Kui seal majas oli käidud siis läksime loomade asjadega tutvuma nagu näiteks jäljed või karv. Kui see oli tehtud läksime metsa. Ma sain palju uut teada. Näiteks et mustika varsi võib süüa ja et hundid käivad üksteise jälgedes. Kui metsas oli käidud läksime loodusmuuseumisse. Seal rääkis meile meie juht üht toredat muinasjuttu. Siis me mängisime üht toredat mängu. Me pidime ära arvama kelle karv see on. Kui loodusmuuseumis oli käidud läksime lõunapausile. Siis läksime bussiga tagasi. Selline oligi meie tore koolipäev.

Loore, lend 009e

Lisas: ulla 03.03.2020 13:21

Klassipidu

Mina valisin selle pärast klassipeo et see oli tore. Esimeseks asjaks me valisime tiimid minu tiimi kaaslaste nimed olid Ameelia, Adeele ja Nella. Järgmisel päeval kõik tiimi kaaslased tõid magusat, soolast ja nõusid. Mina tõin nõud ja veel õuna, porgandit ja kĂĽpsiseid ja salvrätikuid. Nella tõi laualina, veel salvrätikuid õuna ja mahla. Ameelia tõi vahvlipalle lihapalle ja viinamarju. Adeele tõi kõrsi ja muffineid. Adeele veel mängis klaverit ja mina tegin nööri trikki. Meil oli ka väike võistlus. Võistlus käis niimoodi et kõik kirjutasid enda tiimi nime ĂĽhe paberi lipiku peale ja siis kõik kirjutasid enda paberi lipiku peale enda arvamuse teiste lauast meie  jagasime 1. kohta kotkaga meie  tiimi nimi oli A sest Ameelia valis meie tiimi kokku ja kuna Ameelia nimi hakkab A tähega ehk me panime enda tiimi nimeks A.

Hedvig, lend 009e

Meil on väga tore klass ja sellepärast tahtsin kirjutada klassipeost. Klassipidu oli väga tore. Meil oli oma tiim ja tiimi nimi oli Kuldne Kotkas. Tiimis olid Evert, Jesper, Karl Armin, Roger ja mina. Tõime kõik kaasa kodunt toitu ja katsime laua. Pärast poole korraldasime võistluse, milline laud võidab. Kõik tiimid hindasid teiste laudasid. Meie tiim Kuldne Kotkas ja A tiim said võrdselt punkte. Oli vahva võistlus ning siis pärast seda lõppes koolipäev.

Gregor, lend 009e

Minu nimi on Nora ja ma räägin teile klassi peost.
Klassi pidu oli lahe ja lõbus. Seal sai sĂĽĂĽa, tantsida ja mõistada.
Ma ĂĽtlen enda tiimi kaaslaste nimed sest muidu te ju ei tea kess olid mu tiimis.Tiimis olid Loore, Laura, Rahel ja mina ja meie tiimi nimi oli Eesti.
Kui me tegime väikse võistluse siis esimest kohta jagati kuldne kotkas ja a teise koha sai Eesti ja kolmanda koha sai pro tiim.
Tiime kokku oli muidu neli. Me lepisime kokku et iga tiim toob natuke sĂĽĂĽa ja veel juua.
Ăśhte tähtsat pidu me ka tähistasim see oli Eesti Vabariigi sĂĽnnipäev. kuigi me tähistasime seda koolis 21. veebruaril.
Muidugi me ka saime ka mängida sellist pilli mida keegi natuke või ikka oskas näiteks et mina oskasin natuke klaverit mängida.
Mina tegin klassi peoks muffineid , laua lina ja tõin pocorni.
Laura tegi vahvleid Loore tõi sipsi, tõi mahla ja nõusi pappist taldrikuid ja pappist kahvleid ja Rahel tegi kodus smuutit ja tõi õhupallid!
Se oli lahe päev sest siis ei pidand õppima!

Nora Marleen, lend 009e

Lisas: ulla 21.02.2020 12:48

Sõbranädal

Lisas: ulla 14.02.2020 12:40

Koostöötund

Meisterdame koos paralleelklassiga.

Lisas: ulla 17.01.2020 12:17

Viimane koolipäev 2019

Enne vaheajale minekut toimus kooli sööklas pidulik jõululõuna. Ermot õpetas meile ja paralleelklassile mesilasvahast kĂĽĂĽnalde meisterdamist ning käisime ka kinos vaatamas filmi “Kõik, mida soovin jõuludelt”.

Lisas: ulla 20.12.2019 12:03